(067) 449-03-47|(044) 425-74-99|(050) 425-74-99

Податковий консалтинг: послуги податкового консалтингу в Києві та всій Україні

Аудиторська фірма "АУДИТ-ОПТІМ" надає послуги податкового консалтингу — професійні консультації з податкового права.

Податкове право є досить складною галуззю українського права. Неоднозначність законодавчих  підходів зумовлюють практичні проблеми у сфері оподаткування, неточність формулювань норм податкового права призводить до неоднозначного трактування податкового законодавства податковими органами та платниками податків. Деякі спірні питання та протиріччя можуть бути врегульовані лише в судовому розгляді.

Для ефективного вирішення цих завдань фінансовим службам організації часто необхідна тісна співпраця з професійними податковими консультантами, здатними, користуючись своїми знаннями та досвідом, знайти найбільш правильне рішення в кожній ситуації.

 

Послуги податкового консалтингу — Київ і вся Україна

Ми маємо успішний досвід у податковому консультуванні. Консультації аудитора з питань оподаткування здійснюється за усними та письмовими запитами — форма викладу інформації,   визначається на розсуд Замовника.

Податкові консультанти Аудиторської компанії «АУДИТ-ОПТІМ» надають кваліфіковану допомогу у вирішенні широкого кола питань, пов’язаних з обчисленням і сплатою податків.

Наші фахівці, що є висококваліфікованими практиками, уважно вислухають ваші запитання та підготують на них вичерпні  відповіді, використовуючи свій багаторічний  досвід роботи у податковій практиці. Кваліфікація наших спеціалістів підтверджена дипломами податкових радників та сертифікатами аудитора.

 

Комплекс послуг податкового консалтингу має наступні складові:

 • Чітке визначення кола завдань,  що потребують вирішення, їх детальний аналіз і на підставі цього – подальша розробка і пропозиція оптимальних, практичних і сучасних рішень таких завдань.
 • Розробка та впровадження рішень (схем, заходів), спрямованих на підвищення рівня (забезпечення) безпеки активів підприємства та його власників, у т.ч від податкової застави, арешту та інших ризиків.
 • Проведення податкової експертизи схем організації діяльності, здійснення розрахунків, господарських договорів.
 • Розробка та надання практичних рекомендацій і пропозицій, спрямованих на мінімізацію (усунення) виявлених (існуючих) або потенційних (прихованих) податкових та юридичних ризиків і/або помилок.
 • Роз’яснення і консультування з питань практичного застосування чинного податкового, господарського, валютного та іншого законодавства України (в т.ч. окремих його норм і положень), включаючи спірні, неврегульовані законодавством питання (з урахуванням існуючої судової практики та практики застосування такого законодавства контролюючими органами).
 • Консультування з питань підготовки та надання податкової звітності.
 • Розробка  пропозицій, спрямованих на гармонізацію податкових платежів, у т. ч. експертиза   внутрішньої нормативної документації, експертиза зовнішньої  договірної документації на предмет податкових ризиків та надання рекомендацій  щодо усунення недоліків.
 • Підготовка та супровід адресних листів-запитів в податкові органи (ДПІ, ДФС); консультування  щодо  отримання адресних відповідей.
 • Врегулювання спірних ситуацій та питань за результатами перевірок податкових та інших контролюючих органів.

Податкові послуги надаються як окремо, так і в процесі виконання інших проектів в рамках усіх інших практик та галузей.

При цьому свою допомогу ми адресуємо організаціям різного роду діяльності та масштабу — від великих підприємств до представників малого бізнесу та індивідуальних підприємців. І у тих, і у інших періодично виникають спірні питання з оподаткування, але при цьому у багатьох немає можливості і потреби утримувати штатного податкового фахівця.

АУДИТОРСЬКА КОМПАНІЯ «АУДИТ-ОПТИМ» — для кожного Клієнта ми знайдемо своє рішення!

Податковий консалтинг — реальна можливість знизити не тільки податкові ризики, а й податкові виплати, причому маються на увазі абсолютно законні методи.

Ми працюємо по всій території України. Це дозволяє нам бути ближчими до своїх клієнтів та утримувати міцні позиції на ринку аудиторських та консалтингових послуг.

 

ЦІНИ НА ПОДАТКОВИЙ КОНСАЛТИНГ

(Київ, Львів, Одеса, Дніпро, Харків та інші міста України)

Вартість податкових послуг завжди визначаеться  індивідуально, залежно від галузевої особливості Вашого бізнесу, обсягу робіт та терміну їх виконання.

Для отримання більш детальної інформації про наші послуги податкового консалтингу, їх вартість та з метою замовлення послуг звертайтеся за телефонами:

+38 044 425-74-99

+38 067 449-03-47

+38 098 853-51-23

E-mail: audit_optim@ukr.net

АУДИТОРСЬКОЮ ФІРМОЮ "АУДИТ-ОПТІМ" впроваджено систему контролю якості відповідно до вимог Міжнародного стандарту контролю якості №1, що гарантує відповідальне ставлення, професійне та якісне виконання будь-якого завдання.

Контакти

Реквізити

 • Ідентифікаційний код:  21613474
 • Сертифікат аудитора: А №001147 від 28.04.1994 р.
 • Юр. адреса: вул. Пирогівський шлях, 34, корп. 4
 • Директор: Трушкевич Тетяна Миколаївна
 • Режим роботи:  9-18 год. без перерви