(067) 449-03-47|(044) 425-74-99|(050) 425-74-99

Бухгалтерське обслуговування — бухгалтерські послуги, облік

Бухгалтерське обслуговування в Києві від Аудиторської компанії «АУДИТ-ОПТІМ»:

Ми обслуговуємо як новостворені підприємства, так і підприємства, які вже ведуть свою господарську діяльність. У нашій компанії чітко відпрацьовані процедури прийняття клієнта і його подальшого відповідального обслуговування. Бухгалтерське обслуговування у Києві виконують фахівці зі стажем роботи головним бухгалтером не менше п’яти років.

 

Бухгалтерські послуги в Києві — наші переваги

 • Економія. Вам не доведеться займатися питаннями соціальних гарантій для бухгалтерів, витрачатися на видаткові матеріали для оргтехніки, орендувати додаткове приміщення і стежити за оновленням правових і бухгалтерських інформаційних систем.
 • Надійність. Завідомо високий рівень професіоналізму фахівців нашої фірми виключає можливість допущення помилок. У нашому розпорядженні всі види інформаційних систем по законодавству, бази даних, кілька видів бухгалтерських програм, які постійно оновлюються.

 

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ: ціни на бухгалтерське обслуговування в Києві

Вартість бухгалтерського обслуговування в форматі аутсорсингу визначається на договірній основі на підставі опитувального листа переддоговірного обстеження та залежить від наступних чинників:

 • Вживана система оподаткування (загальна / спрощена / ЕНВД); кількість господарських операцій в місяць; галузь господарської діяльності; здійснення експортно—імпортних операцій; операції з нематеріальними активами; операції з цінними паперами; частка негрошових розрахунків і т.д.

Для визначення оптимальної схеми роботи бухгалтерії Вашого підприємства та вартості послуг бухгалтерського супроводу, наші фахівці безкоштовно виїжджають на підприємство. Здійснюється визначення стану бухгалтерського обліку на підприємстві та наявність необхідної документації, попередня розробка технологічної схеми обліку і порядку документообігу. На підставі цієї інформації, ми виробляємо оцінку обсягу робіт і вартості бухгалтерського обслуговування.

Зателефонуйте нам зараз і отримаєте консультацію фахівця-бухгалтера! (044) 425-74-99

 

Послуги відновлення бухгалтерського обліку (Київ)

Відновлення бухгалтерського обліку - це комплекс заходів по відновленню запущеного обліку в цілому або окремих його ділянок на підставі вже наявних первинних документів або новостворених, приведення звітності у відповідність з фактично наявними документами і відновлення відсутніх документів. Послуга відновлення бухобліку включає в себе так само подачу до податкових органів уточненої податкової звітності з додатком пояснень проведених коригувань.

Якщо Ваша компанія пройшла аудиторську перевірку і результати аудиту вимагають істотних коригувань обліку та звітності, звертайтеся до нас. Ми зробимо цю роботу системно, якісно, швидко. Гроші витрачені на аудит не пропадуть дарма!

Відновлення бухгалтерського обліку охоплює такі аспекти:

 • Відновлення  внутрішніх первинних документів;
 • Відновлення регістрів бухгалтерського та податкового обліку;
 • Підготовка виправних проводок за минулі періоди для відображення в поточній бухгалтерської звітності Підприємства;
 • Обчислення податків;
 • Підготовка і здача уточнених податкових декларацій;
 • Аналіз системи обліку та підготовка рекомендацій для поліпшення організації бухгалтерського обліку компанії;
 • Відновлення кадрового діловодства.

Необхідність відновлення бухгалтерського обліку може бути викликана: високим ризиком застосування штрафних санкцій з боку податкових органів; необхідністю досягнення «прозорості» обліку для користувачів; потребою здійснювати аналіз, планування і управління діяльністю компанії на основі коректних облікових даних.

Відновлення бухгалтерського обліку може проводитися як в офісі клієнта, так і в офісі аудиторської фірми.

Разом з відновленим бухгалтерським обліком ви отримуєте також і налагоджену бухгалтерську програму 1С-Підприємство, яка буде враховувати всі нюанси вашого бізнесу.

Аудиторська компанія «Аудит-Оптім» (Київ) надає професійні послуги з відновлення, постановки та ведення бухгалтерського обліку, розробки облікової політики, забезпечення постановки адекватного бухгалтерського обліку Вашого підприємства за найкоротші терміни. Істотною перевагою нашої компанії є досвід впевненого спілкування з контролюючими органами, знання дієвих прийомів захисту клієнта, чітка аргументація при апеляції, а так само повна взаємозамінність співробітників. Ваш бізнес ні коли не буде кинутий на самоплив, ми завжди захистимо інтереси клієнта.

Ведення бухгалтерського обліку / Бухгалтерські послуги

Це ведення різних ділянок бухгалтерського обліку, податковий облік, складання бухгалтерської (фінансової) звітності, кадровий облік (накази, штатний розклад, табелі і т.д.), здача звітності до податкових органів та фондів соціального та пенсійного страхування.

Аутсорсинг бухгалтерського обліку це завжди запорука успішної та стабільної діяльності бухгалтерії Вашого підприємства. Застрахуйте себе від помилок і нераціональної витрати часу, звернувшись до висококваліфікованих фахівців АФ «Аудит-Оптім». Наші бухгалтери розроблять схему документообігу, облікову політику з урахуванням специфіки саме Вашого Підприємства, на підставі яких буде вестися бухгалтерський облік. Досвід показує, що кошти, витрачені на постановку бухгалтерського обліку, дуже швидко окупаються за рахунок значного підвищення ефективності роботи.

Працюючи з нами, Ви постійно будете відчувати почуття захищеності та гармонії. Ви будете завжди мати найсвіжішої і достовірної оперативної інформації про стан справ на Вашому Підприємстві.

Правила ведення бухгалтерського обліку в Україні регулюються Законом України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», а також   національними стандартами бухгалтерського обліку. *

* ЗУ «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» 16/07 / тисяча дев’ятсот дев’яносто дев’ять г.N 996-XIV:

ОРГАНІЗАЦІЯ ТА ВЕДЕННЯ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ

Стаття 8. Організація бухгалтерського обліку на підприємстві

АУДИТОРСЬКОЮ ФІРМОЮ "АУДИТ-ОПТІМ" впроваджено систему контролю якості відповідно до вимог Міжнародного стандарту контролю якості №1, що гарантує відповідальне ставлення, професійне та якісне виконання будь-якого завдання.

Контакти

Реквізити

 • Ідентифікаційний код:  21613474
 • Сертифікат аудитора: А №001147 від 28.04.1994 р.
 • Юр. адреса: вул. Пирогівський шлях, 34, корп. 4
 • Директор: Трушкевич Тетяна Миколаївна
 • Режим роботи:  9-18 год. без перерви