(067) 449-03-47|(044) 425-74-99|(050) 425-74-99

НАШІ ПРОВІДНІ ФАХІВЦІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У З'ЇЗДІ АУДИТОРІВ УКРАЇНИ В ЯКОСТІ ДЕЛЕГАТІВ

Директор Компанії Тетяна Трушкевич та аудитор Ганна Ведмеденко були делегатами з’їзду аудиторів України,який відбувся 2-го березня 2017 р. в Українському Домі. Наші аудитори були делеговані на цей з’їзд від ВПГО «Спілка аудиторів України»,членами якої є всі аудитори Компанії «АУДИТ-ОПТІМ». Головним пунктом порядку денного з’їзду були - вибори до Аудиторської палати України.

Директор Компанії Тетяна Трушкевич та аудитор Ганна Ведмеденко були делегатами з’їзду аудиторів України,який відбувся 2-го березня 2017р. в Українському Домі. Наші аудитори були делеговані на цей з’їзд від ВПГО «Спілка аудиторів України»,членами якої є всі аудитори Компанії «АУДИТ-ОПТІМ». Головним пунктом порядку денного з’їзду були - вибори до Аудиторської палати України.

Професійна спілка ВПГО «Спілка аудиторів України», довірила нам обрати найдостойніших серед наших колег до складу Аудиторської палати України. Віддаючи свої голоси, ми та наші колеги усвідомлювали наступне: Новий склад Аудиторської палати обирається на найближчі п’ять років, тому було дуже важливо, щоб вся прогресивна спільнота об’єдналася навколо збереження професії аудитора.

Делегатом з’їзду була також серед нас Народний депутат України Ніна Южаніна, яка закликала учасників голосувати не проти когось, а за здобутки і досягнення кожного з кандидатів.

Народний депутат також запросила делегатів з’їзду до професійної дискусії навколо законопроекту № 6016 «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність», яким передбачено принципово нову систему суспільного нагляду за аудиторською діяльністю. На прикінці лютого це питання було включено до порядку денного сесії Верховної Ради України.

Сподіваємося, у найближчій перспективі нам вдасться гармонізувати норми українського законодавства про аудиторську діяльність із законодавством Європейського Союзу.

АУДИТОРСЬКОЮ ФІРМОЮ "АУДИТ-ОПТІМ" впроваджено систему контролю якості відповідно до вимог Міжнародного стандарту контролю якості №1, що гарантує відповідальне ставлення, професійне та якісне виконання будь-якого завдання.

Контакти

Реквізити

  • Ідентифікаційний код:  21613474
  • Сертифікат аудитора: А №001147 від 28.04.1994 р.
  • Юр. адреса: вул. Пирогівський шлях, 34, корп. 4
  • Директор: Трушкевич Тетяна Миколаївна
  • Режим роботи:  9-18 год. без перерви