(067) 449-03-47|(044) 425-74-99|(050) 425-74-99

КЕРУЮЧИЙ ПАРТНЕР КОМПАНІЇ «АУДИТ-ОПТІМ» ТЕТЯНА ТРУШКЕВИЧ ВЗЯЛА УЧАСТЬ У РОБОТІ КРУГЛОГО СТОЛУ, ПРИСВЯЧЕНОГО РОЗВИТКУ БУХГАЛТЕРСЬКОЇ ОСВІТИ В УКРАЇНІ

Керуючий партнер Компанії «АУДИТ-ОПТІМ» долучилася до круглого столу, організованого Практикуючою спільнотою з розвитку бухгалтерської освіти (EduCoP) в рамках регіональної програми з посилення обліку, аудиту і фінансової звітності у країнах Східного Партнерства (STAREP) Світового банку.

6 грудня 2018 року у Світовому банку пройшла зустріч представників професійних організацій та вищих навчальних закладів України з експертом з питань розвитку освіти для бухгалтерів та аудиторів, старшим спеціалістом з фінансового управління Центру реформ фінансової звітності Світового банку Альфредом Боргоново.

12 1В рамках круглого столу відбулось обговорення питання розвитку бухгалтерської освіти в Україні та сучасних викликів до професії аудитора. Зокрема, йшлося про застосування методів підходу за компетенціями при оцінці результатів навчання як на рівні навчальних закладів, так і професійних бухгалтерських організацій, методи підготовки тестових завдань різних типів та перспективи сертифікації професійних бухгалтерів в Україні.

Альфред Боргоново представив керівництво щодо програми сертифікації професійних бухгалтерів та провів консультації за результатами зустрічі у Відні на конференції, що проходила з 26 по 29 листопада 2018 року. Як зазначив пан Альфред, основним трендом сучасної вищої освіти облікових спеціальностей є формування освітніх програм університетів за змістом максимально наближених до вимог професійних організацій. Також були озвучені сучасні тенденції розвитку освіти бухгалтерів, на яких акцентували увагу Отже, професійна освіта бухгалтерів в Україні розвивається та вдосконалюється, йдучи в ногу із кращою світовою практикою.

Тетяна Трушкевич відзначила: "Як представник провідної громадської організації аудиторів в Україні ВПГО «Спілка аудиторів України», я щиро вдячна Світовому банку за цікавий захід. Для нас отримана інформація є надзвичайно важливою і корисною. В структурі ВПГО «Спілка аудиторів України» працює Вищий навчальний заклад післядипломної освіти «Статус», який удосконалює, розширює і поглиблює професійні знання фахівців у сфері обліку і аудиту, орієнтуючись на сучасні освітні технології та методики навчання".

"Крім того, як керівнику провідної аудиторської компанії «АУДИТ-ОПТІМ», яка вже 25 років працює в Україні і виростила не одне покоління аудиторів, важливо бути впевненою у тому, що освіта наших фахівців має вірні орієнтири та співзвучна з європейськими практиками", - зауважила п. Трушкевич.

АУДИТОРСЬКОЮ ФІРМОЮ "АУДИТ-ОПТІМ" впроваджено систему контролю якості відповідно до вимог Міжнародного стандарту контролю якості №1, що гарантує відповідальне ставлення, професійне та якісне виконання будь-якого завдання.

Контакти

Реквізити

  • Ідентифікаційний код:  21613474
  • Сертифікат аудитора: А №001147 від 28.04.1994 р.
  • Юр. адреса: вул. Пирогівський шлях, 34, корп. 4
  • Директор: Трушкевич Тетяна Миколаївна
  • Режим роботи:  9-18 год. без перерви