(067) 449-03-47|(044) 425-74-99|(050) 425-74-99

Заходи

Компанія "АУДИТ-ОПТІМ" вже вдруге стає інформаційним спонсором Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни "Організація та методика аудиту"

08-10 квітня 2019 року відбудеться ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Організація і методика аудиту» серед студентів IV-V курсів ВНЗ України ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Відповідно до наказу МОН України від 28.11.2018 №1313, вже вдруге на базі Миколаївського національного аграрного університету 08-10 квітня 2019 року відбудеться ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Організація і методика аудиту» серед студентів IV-V курсів ВНЗ України ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Аудиторська компанія "АУДИТ-ОПТІМ" та ВПГО «САУ» залучено в якості інформаційного спонсору та співорганізаторів Олімпіади.

Переможці Олімпіади отримають право на проходження практики у 2019 році на базі АФ "АУДИТ-ОПТІМ".

Чекаємо на переможців!

Детальніше

КЕРУЮЧИЙ ПАРТНЕР КОМПАНІЇ «АУДИТ-ОПТІМ» ТЕТЯНА ТРУШКЕВИЧ ВЗЯЛА УЧАСТЬ У РОБОТІ КРУГЛОГО СТОЛУ, ПРИСВЯЧЕНОГО РОЗВИТКУ БУХГАЛТЕРСЬКОЇ ОСВІТИ В УКРАЇНІ

Керуючий партнер Компанії «АУДИТ-ОПТІМ» долучилася до круглого столу, організованого Практикуючою спільнотою з розвитку бухгалтерської освіти (EduCoP) в рамках регіональної програми з посилення обліку, аудиту і фінансової звітності у країнах Східного Партнерства (STAREP) Світового банку.

6 грудня 2018 року у Світовому банку пройшла зустріч представників професійних організацій та вищих навчальних закладів України з експертом з питань розвитку освіти для бухгалтерів та аудиторів, старшим спеціалістом з фінансового управління Центру реформ фінансової звітності Світового банку Альфредом Боргоново.

12 1В рамках круглого столу відбулось обговорення питання розвитку бухгалтерської освіти в Україні та сучасних викликів до професії аудитора. Зокрема, йшлося про застосування методів підходу за компетенціями при оцінці результатів навчання як на рівні навчальних закладів, так і професійних бухгалтерських організацій, методи підготовки тестових завдань різних типів та перспективи сертифікації професійних бухгалтерів в Україні.

Альфред Боргоново представив керівництво щодо програми сертифікації професійних бухгалтерів та провів консультації за результатами зустрічі у Відні на конференції, що проходила з 26 по 29 листопада 2018 року. Як зазначив пан Альфред, основним трендом сучасної вищої освіти облікових спеціальностей є формування освітніх програм університетів за змістом максимально наближених до вимог професійних організацій. Також були озвучені сучасні тенденції розвитку освіти бухгалтерів, на яких акцентували увагу Отже, професійна освіта бухгалтерів в Україні розвивається та вдосконалюється, йдучи в ногу із кращою світовою практикою.

Тетяна Трушкевич відзначила: "Як представник провідної громадської організації аудиторів в Україні ВПГО «Спілка аудиторів України», я щиро вдячна Світовому банку за цікавий захід. Для нас отримана інформація є надзвичайно важливою і корисною. В структурі ВПГО «Спілка аудиторів України» працює Вищий навчальний заклад післядипломної освіти «Статус», який удосконалює, розширює і поглиблює професійні знання фахівців у сфері обліку і аудиту, орієнтуючись на сучасні освітні технології та методики навчання".

"Крім того, як керівнику провідної аудиторської компанії «АУДИТ-ОПТІМ», яка вже 25 років працює в Україні і виростила не одне покоління аудиторів, важливо бути впевненою у тому, що освіта наших фахівців має вірні орієнтири та співзвучна з європейськими практиками", - зауважила п. Трушкевич.

Детальніше

ЗБОРИ АУДИТОРIВ КИЇВСЬКОГО РЕГІОНУ

Провiднi аудитори компанii "АУДИТ -ОПТIМ" взяли участь у Загальних зборах Київського регiонального вiддiлення Спiлки аудиторiв України, якi вiдбулися 11 квітня 2018 року.

Провiднi аудитори компанii "АУДИТ -ОПТIМ" взяли участь у Загальних зборах Київського регiонального вiддiлення Спiлки аудиторiв України, якi вiдбулися 11 квітня 2018 року.

Перед початком зборів відбувся круглий стіл на тему «Розкриття ключових питань аудиту. Перша практика застосування в Україні Міжнародних стандартів аудиту впроваджених у 2017 році».

Спікерами круглого столу (Гаєвська Н., Гавриш В., Рогозний С., Суворов О.) були висвітлені питання ідентифікації ключових питань аудиту та досвід перших застосувань МСА 701.

Загальна кількість членів КТВ ВПГО «САУ» станом на 11.04.2018 становить 307 осіб.

Більшістю зареєстрованих на зборах членів ВПГО "САУ" були прийняті рішення щодо висування на з'їзді ВПГО "САУ" кандидатур до складу:

Ради Аудиторської палати України:

 • Бондар Валерій Петрович
 • Зосімов Іван Михайлович
 • Мніщенко Володимир Миколайович
 • Трушкевич Тетяна Миколаївна
 • Хуторний Дмитро Володимирович

Ради нагляду за аудиторською діяльністю:

 • Левченко Валентина Петрівна
 • Ричаківська Віра Іванівна (Віра Ричаківська)

Атестаційної комісії:

 • Величко Олена Георгіївна

У ході Зборів були обранi делегати з’їзду ВПГО «САУ», який відбудеться 01 червня 2018 року.

Також, присутні на зборах аудитори мали змогу отримати членські квитки нового зразка.

Правління КТВ ВПГО "САУ" вдячне всім членам, які в таку гарячу пору знайшли час та прийшли на збори.

Детальніше

Сторінка 1 із 4

АУДИТОРСЬКОЮ ФІРМОЮ "АУДИТ-ОПТІМ" впроваджено систему контролю якості відповідно до вимог Міжнародного стандарту контролю якості №1, що гарантує відповідальне ставлення, професійне та якісне виконання будь-якого завдання.

Контакти

Реквізити

 • Ідентифікаційний код:  21613474
 • Сертифікат аудитора: А №001147 від 28.04.1994 р.
 • Юр. адреса: вул. Пирогівський шлях, 34, корп. 4
 • Директор: Трушкевич Тетяна Миколаївна
 • Режим роботи:  9-18 год. без перерви