(067) 449-03-47|(044) 425-74-99|(050) 425-74-99

МСФЗ - стандартний порядок розробки можуть змінити

У складі ради піклувальників є спеціальна наглядова комісія DPOC (Due Process Oversight Committee), яка відповідає за дотримання піднаглядними організаціями формального процесу, детально описаного в спеціальному внутрішньому регламенті ( "Handbook"). Даний процес заснований на трьох ключових складових: прозорості, повноцінних і чесних консультаціях, і підзвітності.

Саме тут сьогодні заплановані зміни, повідомляє портал gaap.ru. Природно, що зміни - не в ключових принципах, а в інших складових процесу, де це потрібно з урахуванням сьогоднішньої діяльності Ради та Комітету з інтерпретації. Так, наприклад, будуть оновлені процедури, пов'язані з аналізом можливого впливу нових або змінених стандартів МСФЗ - такий аналіз буде проводитися на всіх стадіях роботи зі стандартами.

Крім того, автори змін збираються уточнити роль і статус рішень, які ухвалюються (і потім оприлюднюються) час від часу Комітетом з інтерпретації - такі рішення повинні стати для Ради з МСФЗ формальним інструментом у роботі.

Крім цього, прояснять категорії навчальних матеріалів, які публікує Фонд МСФЗ, переглянуть вимоги до консультацій у рамках поновлення робочого плану Ради з МСФЗ, уточнять роль Консультативної ради з МСФЗ і процеси схвалення змін до таксономії МСФЗ, а також роль самої наглядової комісії DPOC у даній сфері.

Зміни вносяться у відповідь на результати опитування, проведеного в 2017 році: хоча більшість респондентів тоді сказали, що ставляться до формального процесу розробки МСФЗ з великою повагою, все ж була низка зауважень, які зводяться до того, що є багато можливостей зробити його більш ефективним.

За словами ж голови DPOC Алана Беллера (Alan Beller), даний процес має основоположне значення для прозорості, якості та легітимності всієї роботи Ради і Комітету з інтерпретації, позаяк саме він дозволяє стейкхолдерам у всьому світі стежити за розробкою МСФЗ і приймати в цьому активну участь.

Див. докладніше: Фінансова звітність згідно з МСФЗ в Україні

 

АУДИТОРСЬКОЮ ФІРМОЮ "АУДИТ-ОПТІМ" впроваджено систему контролю якості відповідно до вимог Міжнародного стандарту контролю якості №1, що гарантує відповідальне ставлення, професійне та якісне виконання будь-якого завдання.

Контакти

Реквізити

  • Ідентифікаційний код:  21613474
  • Сертифікат аудитора: А №001147 від 28.04.1994 р.
  • Юр. адреса: вул. Пирогівський шлях, 34, корп. 4
  • Директор: Трушкевич Тетяна Миколаївна
  • Режим роботи:  9-18 год. без перерви