(067) 449-03-47|(044) 425-74-99|(050) 425-74-99

Бухгалтери скаржаться на застаріле визначення бухгалтерської професії

Чинне визначення у словниках, що зводить бухгалтерів до ролі мало не простого рахівника, він вважає застарілим. У ньому йдеться, що бухгалтер - це "персона, чия робота полягає у веденні або перевірці фінансових рахунків".

Очевидно, що в ній не відображена нова роль професійного бухгалтера як довіреної консультанта, вважає Тернер.

"Сьогодні бухгалтер не просто "клацає" цифри і доглядає за фінансовими операціями, але робить набагато більше. Він дає рекомендації власникам бізнесу, допомагає й сприяє досягненню цілей бізнесу, таких як ділове зростання, поліпшення ефективності, витрат і продуктивності ", - написав Гері Тернер у відкритому листі укладачам Оксфордського словника англійської мови.

Не секрет, що сьогодні багато власників, особливо малих підприємств, як в Україні, так і по цілому світу, сприймають якісну рекомендацію по веденню бізнесу набагато вище, ніж просто вміння працювати з цифрами.

Глава британського відділення ACCA Клер Беннісон (Claire Bennison) зазначає, що сучасні технології дають професійним бухгалтерам прекрасну можливість стати довіреними консультантами в своїх компаніях, оскільки звільняють їх від рутинних завдань.

"Запропонований Xero перегляд визначення бухгалтера в словнику, яке додасть  важливе слово "консультувати"- це хороша ініціатива, яку ми повністю підтримуємо, позаяк вона відображає мінливу роль професійного сертифікованого бухгалтера в якості довіреної консультанта для бізнесу", зазначає CITY A.M.

Дивіться докладніше: Бухгалтерські послуги в Україні

АУДИТОРСЬКОЮ ФІРМОЮ "АУДИТ-ОПТІМ" впроваджено систему контролю якості відповідно до вимог Міжнародного стандарту контролю якості №1, що гарантує відповідальне ставлення, професійне та якісне виконання будь-якого завдання.

Контакти

Реквізити

  • Ідентифікаційний код:  21613474
  • Сертифікат аудитора: А №001147 від 28.04.1994 р.
  • Юр. адреса: вул. Пирогівський шлях, 34, корп. 4
  • Директор: Трушкевич Тетяна Миколаївна
  • Режим роботи:  9-18 год. без перерви