(067) 449-03-47|(044) 425-74-99|(050) 425-74-99

Міжнародний стандарт з аудиту бухгалтерських оцінок - перегляд від FRC

Британська Рада з фінансової звітності (FRC) презентувала оновлений варіант адаптованого міжнародного стандарту з аудиту бухгалтерських оцінок і пов'язаних розкриттів (ISA UK 540). Стандарт охоплює аудит очікуваних кредитних втрат у банках і являє собою наочне підтвердження зростання важливості та складності оцінок у фінансовій звітності.

Відносно недавно (на початку жовтня) МСА 540 "Аудит оцінних значень" зазнав змін з боку Ради з міжнародних стандартів аудиту та підтвердження достовірності звітності (IAASB). У зв'язку з цим нічого дивного, що британський регулятор змінює власний аналогічний стандарт аудиту так скоро, повідомляє портал gaap.ru.

Паралельно британський розробник також проводить консультації за своїм оновленим практичним керівництвом, присвяченому темі аудиту банків і будівельних організацій у Великобританії. Це та область аудиту, до поліпшення якої FRC закликає вже давно. Практичний посібник оновлювався з урахуванням результатів розширених інспекцій аудиторської звітності по банкам, проведених у червні цього року.

Крім того, що ISA UK 540 відтепер враховує внесені міжнародними розробниками зміни в МСА 540, він також враховує еволюцію аудиторської звітності, яка потрібна була у відповідь на численні зміни у фінансовій звітності.

Серед таких варто відзначити перехід на новий базис очікуваних втрат, що представляє особливу важливість для банківських організацій. Крім того, стандарт у своїй новій редакції забезпечує кращу якість аудиторської звітності з урахуванням нових потреб користувачів, більш орієнтованих сьогодні в майбутнє, внаслідок чого зросли обсяги і складність зроблених бухгалтерських оцінок.

Стандарт поширюється на звітні періоди, що починаються з 15 грудня наступного року, але дозволений і застосування до цієї дати. Консультації щодо практичного керівництва триватимуть до 8 березня.

Дивіться докладніше: Аудиторські послуги в Україні

АУДИТОРСЬКОЮ ФІРМОЮ "АУДИТ-ОПТІМ" впроваджено систему контролю якості відповідно до вимог Міжнародного стандарту контролю якості №1, що гарантує відповідальне ставлення, професійне та якісне виконання будь-якого завдання.

Контакти

Реквізити

  • Ідентифікаційний код:  21613474
  • Сертифікат аудитора: А №001147 від 28.04.1994 р.
  • Юр. адреса: вул. Пирогівський шлях, 34, корп. 4
  • Директор: Трушкевич Тетяна Миколаївна
  • Режим роботи:  9-18 год. без перерви