(067) 449-03-47|(044) 425-74-99|(050) 425-74-99

Міжнародний конгрес бухгалтерів ухвалив принципове рішення

«Діалог з корпоративної звітності» (Corporate reporting dialogue - CRD) - це запущена чотири роки тому ініціатива, в якій беруть участь світові розробники стандартів і керівництв з корпоративної (в тому числі розширеної корпоративної) звітності, зокрема Рада з МСФЗ, FASB, Global Reporting Inititative (GRI), Рада зі стандартів звітності сталого розвитку США (SASB), Міжнародний комітет з інтегрованої звітності ті інші. Основним її завданням є досягнення більшої послідовності та узгодженості діючих сьогодні в світі систем стандартів.

Учасники проводять регулярні зустрічі для обміну досвідом та узгодження планів подальшої співпраці. Для прикладу, ними вже було підписано Положення про загальні принципи суттєвості, розроблена загальна «дорожня карта» звітності та узгоджена єдина позиція щодо рекомендацій робочої групи з кліматичних розкриття (TCFD), повідомляє портал Gaap.ru з посиланням на Integrated Reporting.

На Міжнародному конгресі бухгалтерів, який проходить у Сіднеї, було оголошено про запуск дуже значимого дворічного проекту з уніфікації світової корпоративної звітності, що дозволить компаніям займатися підготовкою більш пов'язаних і більш ефективних розкриттів в інтересах інформаційних потреб своїх інвесторів, ринків капіталу, суспільства в цілому.

Одночасно запуск проекту відбувся на лондонському Bloomberg Sustainable Business Summit зі стійких фінансів. Організації-учасниці ініціативи CRD прагнуть до зближення надто численних сьогодні основ звітності сталого розвитку і взаємної інтеграції фінансової та нефінансової звітності.

У рамках нового проекту учасники розглянуть стандарти сталого розвитку один одного, щоб виявити в них основні спільності та відмінність, спільними силами усунуть або іншим чином поліпшать дублюючі одна одну вимоги, візьмуть до уваги потреби різних аудиторій і національні вимоги. Ними буде формально визначено, як нефінансові метрики впливають на фінансові результати, і як це можна інтегрувати в традиційну звітність. Той факт, що робота буде здійснюватися спільно з фінансовими регуляторами та розробниками стандартів, є дуже важливим для реалізації однієї з ключових цілей - взаємної інтеграції систем фінансової та нефінансової звітності.

Див. докладніше про послуги бухгалтерського обліку в Україні

АУДИТОРСЬКОЮ ФІРМОЮ "АУДИТ-ОПТІМ" впроваджено систему контролю якості відповідно до вимог Міжнародного стандарту контролю якості №1, що гарантує відповідальне ставлення, професійне та якісне виконання будь-якого завдання.

Контакти

Реквізити

  • Ідентифікаційний код:  21613474
  • Сертифікат аудитора: А №001147 від 28.04.1994 р.
  • Юр. адреса: вул. Пирогівський шлях, 34, корп. 4
  • Директор: Трушкевич Тетяна Миколаївна
  • Режим роботи:  9-18 год. без перерви