(067) 449-03-47|(044) 425-74-99|(050) 425-74-99

Малі аудиторські фірми виростуть на цифровий трансформації та кадровому менеджменті

Як відомо, Міжнародна федерація бухгалтерів приділяє особливу увагу малим і середнім аудиторським компаніям ( "SMP") - які проводять перевірки, відповідно, малого і середнього бізнесу, що є основою будь-якої економіки, зокрема й в Україні. Результати глобального опитування цього року свідчать, що представники даного сегмента аудиторського ринку сьогодні активно впроваджують нові технології і направляють значні ресурси на залучення та утримання талановитих кадрів, повідомляє портал Gaap.ru.

 

Аудиторські фірми, що брали участь в опитуванні

В опитуванні взяли участь понад 6000 малих і середніх аудиторських фірм з 150 країн, які розповіли про те, як у них йдуть справи в цьому році, і які чинники для цього мають і матимуть у найближчому майбутньому принципову важливість.

Як виявилося, понад чверть аудиторських фірм (28%) збираються направити на інвестиції в передові технології більше 10% свого прибутку, тим самим надаючи критичне значення модернізації своїх операційних процесів. Так, найпоширенішою реакцією на технологічні розробки стало вдосконалення знань співробітників у галузях IT і перехід на "хмарні" рішення для поліпшення якості сервісу.

Крім того, у міру автоматизації транзакцій малі та середні аудиторські фірми дедалі активніше використовують технології для аналізу великих обсягів даних як нового напряму ділових послуг в рамках бізнес-консалтингу. 86% компаній надають послуги ділового консультування, а 51% передбачають значне або, щонайменше, істотне збільшення комісійного доходу за ним в наступні 12 місяців.

Пошук талановитих кадрів продовжує залишатися проблемою для багатьох SMP. Більшість (54%) відчувають труднощі з залученням обдарованих представників наступного покоління Z, а для 66% проблемою є проста відсутність на ринку праці кандидатів з необхідною їм набором навичок. Це в черговий раз підкреслює важливість безперервного професійного розвитку і вироблення нових навичок в умовах цифрової економіки.

Варто також відзначити, що світові аудиторські компанії застосовують нові підходи не тільки для залучення, але і утримання у себе талановитих співробітників. Одним з найпопулярніших сьогодні методів є введення гнучких робочих графіків.

Див. докладніше про послуги аудиту в Україні

АУДИТОРСЬКОЮ ФІРМОЮ "АУДИТ-ОПТІМ" впроваджено систему контролю якості відповідно до вимог Міжнародного стандарту контролю якості №1, що гарантує відповідальне ставлення, професійне та якісне виконання будь-якого завдання.

Контакти

Реквізити

  • Ідентифікаційний код:  21613474
  • Сертифікат аудитора: А №001147 від 28.04.1994 р.
  • Юр. адреса: вул. Пирогівський шлях, 34, корп. 4
  • Директор: Трушкевич Тетяна Миколаївна
  • Режим роботи:  9-18 год. без перерви