(067) 449-03-47|(044) 425-74-99|(050) 425-74-99

Внутрішній аудит і фінанси - ключ до успішного корпоративного управління

Ефективне корпоративне управління - результат поєднання цілої мозаїки організаційних політик, процедур і взаємодії різних організаційних функцій - випливає зі звіту від Інституту внутрішніх аудиторів (IIA) та Міжнародної федерації бухгалтерів (IFAC).

Автори дослідження спиралися на досвід 11 відомих експертів, вивчаючи, яку роль у формуванні ефективної системи корпоративного управління відіграють внутрішній аудит і фінансові департаменти.

Основні висновки наступні:

  1. Заснована на етиці корпоративна культура дозволяє лідерам поширювати ефективні управлінські процеси на всю організацію.
  2. При цьому велике значення мають комунікації та співпраця основних учасників.
  3. Необхідно забезпечити необхідний рівень компетенції учасників функцій внутрішнього аудиту, фінансів і бухобліку, щоб забезпечити довіру з боку ключових груп стейкхолдерів.

 

Ключові фактори - аудит та фінансовий контроль

"Співпраця та взаємодія між внутрішнім аудитом і фінансовою функцією критично важливі для забезпечення якісного управління", - коментує президент IIA Річард Чемберз (Richard Chambers). - "Тільки визнаючи їхні індивідуальні ролі і цінність їх успішної взаємодії, організація може в повній мірі отримати віддачу від послуг, які вони надають".

Обидві функції мають доповнювальні ролі, - йдеться в звіті, - тому перехресні обов'язки допомагають усунути прогалини в управлінні. Також дуже важливо і для внутрішнього аудиту, і для фінансової функції мати своїх лідерів як всередині, так і поза організацією, які будуть своїм прикладом доводити важливість і цінність цих функцій.

Президент МФБ Рейчел Граймз (Rachel Grimes) відзначила також роль професійних бухгалтерів в корпоративному управлінні, які беруть участь на всіх лініях захисту, а виконання міжнародного Кодексу етики забезпечує служіння професії інтересам широкого загалу.

АУДИТОРСЬКОЮ ФІРМОЮ "АУДИТ-ОПТІМ" впроваджено систему контролю якості відповідно до вимог Міжнародного стандарту контролю якості №1, що гарантує відповідальне ставлення, професійне та якісне виконання будь-якого завдання.

Контакти

Реквізити

  • Ідентифікаційний код:  21613474
  • Сертифікат аудитора: А №001147 від 28.04.1994 р.
  • Юр. адреса: вул. Пирогівський шлях, 34, корп. 4
  • Директор: Трушкевич Тетяна Миколаївна
  • Режим роботи:  9-18 год. без перерви