(067) 449-03-47|(044) 425-74-99|(050) 425-74-99

Цифровий податок у ЄС - питання вирішене

"Цифровий" податок в ЄС - це питання вирішене, запевняэ Московічі. Європейський комісар з податків П'єр Московічі (Pierre Moscovici) цілком виразно висловився на брюссельській технологічній конференції про плани ввести додаткові податок на технологічні компанії, можливість чого обговорюється вже давно, повідомляє Economia.

Московічі в черговий раз нагадав, що справді існує велика різниця між тим, де технологічні компанії отримують свій основний прибуток, і тим, де він фактично підпадає під оподаткування.

 

Цифрові податки в ЄС

"По-перше - і я знаю, що це змусить багатьох в цій аудиторії здивовано піднятими брови - це все-таки відбувається", - заявив він, говорячи про швидке введення "цифрового" податку. - "А під цим я маю на увазі те, що кілька держав-членів сьогодні готові вжити заходів щодо "проблеми" в їхньому розумінні, яка потребує "вирішення".

Він додав: "Таку думку тепер поділяють на найвищому політичному рівні в багатьох європейських урядах. Цифрове оподаткування - більше не питання категорії "якщо", цей корабель вже відправився в плавання".

У будь-якому випадку, зрівняльний податок буде вводитися в відповідності із суворим порядком, в іншому випадку окремі держави ризикують почати впроваджувати у себе заходи одностороннім чином. А комбінація "фрагментованих, нескоординованих" дій і рішень негативно вплине на єдиний ринок, підвищить витрати комплайенса і зашкодить конкуренції. Пропозиції з боку Єврокомісії щодо "справедливого та ефективного" оподаткування цифрової економіки повинні послідувати вже в наступному місяці.

 

Оподаткування цифрової економіки в Україні

На відміну від владних інституцій Євросоюзу, в Україні питання оподаткування цифрової економіки поки що не є вирішиним.

Відповідні пропозиції та дискусії ведуться в експертних колах, проте до реального запровадження цифрового податку в Україні ще далеко.

Див. докладніше - податковий консалтинг в Україні.

 

АУДИТОРСЬКОЮ ФІРМОЮ "АУДИТ-ОПТІМ" впроваджено систему контролю якості відповідно до вимог Міжнародного стандарту контролю якості №1, що гарантує відповідальне ставлення, професійне та якісне виконання будь-якого завдання.

Контакти

Реквізити

  • Ідентифікаційний код:  21613474
  • Сертифікат аудитора: А №001147 від 28.04.1994 р.
  • Юр. адреса: вул. Пирогівський шлях, 34, корп. 4
  • Директор: Трушкевич Тетяна Миколаївна
  • Режим роботи:  9-18 год. без перерви