(067) 449-03-47|(044) 425-74-99|(050) 425-74-99

Членство у професійних організаціях

Професійні організації аудиторів сприяють підвищенню професійного рівня аудиторів, захищають соціальні та професійні права аудиторів, вносять пропозиції щодо подальшого вдосконалення аудиторської діяльності, виконують інші повноваження, передбачені їхніми статутами і положеннями.

Відповідно до Закону України "Про об'єднання громадян" і Закону України "Про аудиторську діяльність" аудитори мають право об'єднуватись у громадські організації за професійними інтересами. Є сталою практикою те  , що всі    аудитори АФ «АУДИТ-ОПТІМ» є  дійсними членами  Всеукраїнського професійного об’єднання «Спілка аудиторів України».

prof

Керівник АФ«АУДИТ-ОПТІМ» -  Трушкевич Тетяна Миколаївна  є членом  Ради ВПГО САУ – керівного органу Спілки аудиторів України та головою ревізійної комісії Київського територіального відділення ВПГО САУ.

Керівник АФ «АУДИТ-ОПТІМ» є також дійсним членом Федерації професійних бухгалтерів та аудиторів України.

ВПГО Спілка аудиторів України

Користуючись нормами цих законів та інших нормативно-правових актів в нашій країні було створено Спілку аудиторів України (САУ). САУ є першою та найчисельнішою професійною організацією аудиторів в Україні. У своїй діяльності САУ керується статутом, прийнятим з'їздом аудиторів України 14 лютого 1992 р.

САУ найвпливовіша та найпотужніша професійна організація аудиторів в Україні,має територіальні відділення у 26-ти областях України. У складі САУ функціонують Комісії з питань аудиторської етики, освіти та підвищення кваліфікації аудиторів, з національних стандартів аудиту, правова комісія тощо.  Спілка аудиторів України приймає активну участь у законотворчій діяльності та   має угоди про співпрацю з провідними професійними організаціями Європи.

Спілка аудиторів України має право делегувати своїх представників до Аудиторської палати України та достроково їх відкликати, порушувати клопотання про припинення повноважень членів АПУ, які делеговані державними органами; виносити на розгляд АПУ проекти норм і стандартів аудиту.

Центральний офіс ВПГО САУ:

м.Київ

вул. Велика Житомирська,33

тел. (044) 279-59-87

www.spilka-audit.org.ua

sau-vd@kw.ua

Федерація професійних бухгалтерів та аудиторів України

Федерація професійних бухгалтерів та аудиторів України (ФПБАУ) є громадською професійною саморегулюючою некомерційною організацією.

Федерація професійних бухгалтерів і аудиторів України (ФПБАУ) заснована у 1996 р. з метою об'єднання зусиль бухгалтерів та аудиторів для сприяння реформуванню та розвитку бухгалтерського обліку та аудиту в Україні на основі Міжнародних стандартів, удосконалення податкового законодавства та захисту спільних інтересів членів Федерації.

Федерація представлена у всіх регіонах України 27 територіальними відділеннями і на сьогодні є найчисельнішою професійною організацією бухгалтерів та аудиторів України. ФПБАУ є єдиною організацією в Україні, яка представляє професію бухгалтера і аудитора на міжнародному рівні: є членом Міжнародної федерації бухгалтерів ( International Federation of Accountants  (IFAC), засновником та членом Євразійської ради сертифікованих бухгалтерів та аудиторів  (ЄРСБА). ФПБАУ має угоди про співпрацю з багатьма професійними організаціями Європи.

Рада Федерації 26 березня 2004 року прийняла рішення, що ФПБАУ визнає та приєднується до Кодексу этики Міжнародної Федерації бухгалтерів (МФБ).

Центральний офіс ФПБАУ:

м. Київ, вул. Стрітенська, 10, оф. 420 (4-й поверх, будівля ТПП України.

Від Метро «Майдан Незалежності»

тролейбус №16, 18 до Львівської площі.

Тел.: (044) 586-40-82

Ел. адреси: Загальні - kiev@ufpaa.org aбо ufpaa2015@ukr.net

http://www.ufpaa.org

АУДИТОРСЬКОЮ ФІРМОЮ "АУДИТ-ОПТІМ" впроваджено систему контролю якості відповідно до вимог Міжнародного стандарту контролю якості №1, що гарантує відповідальне ставлення, професійне та якісне виконання будь-якого завдання.

Контакти

Реквізити

  • Ідентифікаційний код:  21613474
  • Сертифікат аудитора: А №001147 від 28.04.1994 р.
  • Юр. адреса: вул. Пирогівський шлях, 34, корп. 4
  • Директор: Трушкевич Тетяна Миколаївна
  • Режим роботи:  9-18 год. без перерви