(067) 449-03-47|(044) 425-74-99|(050) 425-74-99

Наші переваги

Аудиторські, бухгалтерські та консалтингові послуги в Києві і по всій Україні

Аудиторська фірма "АУДИТ-ОПТІМ" є визнаним лідером на ринку аудиторських послуг Києва та України.

Успішно працюючи з 1994 року, наша компанія заслужила репутацію високопрофесійного та винятково надійного партнера, який здатен забезпечити повний комплекс якісних аудиторських, бухгалтерських, консалтингових та супутніх послуг будь-якої складності в будь-якій галузі.

Серед наших ключових переваг – повний набір необхідної дозвільної документації на здійснення всього спектру аудиторських, бухгалтерських і супутніх послуг, а також висока кваліфікація та багаторічний досвід наших аудиторів.

 

ТОП-5 переваг - за що нас цінують клієнти?

Кваліфікація та якість послуг – підтверджена роками успішної роботи в повній відповідності зі світовими професійними стандартами. Процедури контролю якості в процесі роботи суворо регламентовані та беззастережно дотримуються.

Оперативність – ми завжди максимально швидко реагуємо на запити наших клієнтів. Наша командна робота завжди націлена на досягнення поставленої мети. Наявність в штаті Компанії відповідальних та досвідчених фахівців, їхня сумлінна праця та чітка взаємодія дозволяє вирішувати завдання у встановлені терміни.

Конфіденційність – ми забезпечуємо та гарантуємо своїм клієнтам найвищий рівень захисту їхньої інформації, конфіденційність завжди є безумовною складовою нашої роботи.

Адекватна ціна – ми надаємо аудиторські, бухгалтерські, консалтингові та інші супутні послуги в Україні на рівні найкращих світових стандартів, і при цьому за прийнятною для вітчизняного ринку вартістю.

Прозорість та ініціативність – цінуючи довіру своїх партнерів, ми надаємо їм повний доступ до інформації щодо поточного ходу виконання робіт і завжди намагаємося йти Вам на зустріч, навіть у найскладніших ситуаціях.

 

Аудиторські послуг від АФ  "АУДИТ-ОПТІМ"  – якість понад усе  

АФ "АУДИТ-ОПТІМ" працює у відповідності до "Міжнародних стандартів контролю якості, аудиту, огляду, іншого надання впевненості та супутніх послуг" Міжнародної федерації бухгалтерів. Це означає, що ми беремо на себе повну відповідальність за надані послуги та гарантуємо своєчасне виконання взятих на себе зобов’язань, точність та високу якість послуг.

При цьому аудиторська фірма "АУДИТ-ОПТІМ" успішно пройшла зовнішній контроль якості професійних послуг Аудиторської палати України, який засвідчив безумовно високий рівень якості надаваних компанією послуг.

Висока кваліфікація наших спеціалістів підтверджується також і практикою – впродовж багатьох років роботи ми не маємо жодних нарікань ані з боку державних контролюючих органів, ані з боку наших поважних клієнтів.

Долучайтеся до кола наших партнерів – будемо раді плідній та взаємовигідній співпраці!

АУДИТОРСЬКОЮ ФІРМОЮ "АУДИТ-ОПТІМ" впроваджено систему контролю якості відповідно до вимог Міжнародного стандарту контролю якості №1, що гарантує відповідальне ставлення, професійне та якісне виконання будь-якого завдання.

Контакти

Реквізити

  • Ідентифікаційний код:  21613474
  • Сертифікат аудитора: А №001147 від 28.04.1994 р.
  • Юр. адреса: вул. Пирогівський шлях, 34, корп. 4
  • Директор: Трушкевич Тетяна Миколаївна
  • Режим роботи:  9-18 год. без перерви